cherry handle sipariş

Biber Hapı

Biber Hapı

Orijinal Biber Hapı

Biber hapı ya da bilinen diğer adları ile meksika biber hapı, acı biber hapı ve kırmızı biber hapı, bu isimlerle anılan tüm ürünler aynıdır.

Yaklaşık 10 yıl önce piyasaya çıkan bu ürün, kilo fazlası olan olan tüm bireylere hitap ederek ve olumlu sonuçlar vererek kullanıcı memnuniyeti yüksek bir ürün olmuştur. Günümüzde de hala aktif olarak satılan biber hapı etkinliğini kanıtlayarak bu günlere kadar gelmiştir.

Orijinal biber hapı

Biber Hapı

Uzmanlar tarafından bu tür ürünlerin kullanılmaması önerilse bile, bir çok sağlık çalışanı ve doktorlar tarafından da kullanılmaktadır. Sık sık bu tür ürünlerin zararlı olduğu yazılı ve görsel basında yer bulmaktadır. Ancak işin aslı ise tam olarak bu şekilde değildir. Bu zamana kadar bu tür zayıflama ürünleri ile alakalı bir çok ölüm vakasından bahsedilmiştir. Ancak belirtilen durumların hiç birisi otopsi raporları ile kanıtlanmamış ve havada kalmıştır. Bu tür zayıflama ürünlerinin kullanımını yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu durumlara riayet edildiği müddetçe kullanıcı tarafından hiç bir olumsuz yan etki yaşanmamaktadır.

Biber hapını yüksek tansiyonu olanlar, kalp rahatsızlığı olanlar, dolaşım bozukluğu yaşayanlar, hamile ve emzirenler kullanamaz. Bunun dışında 18-60 yaş arasında olan ve kilolarından şikayetçi olan her birey rahatlıkla kullanabilir. Biber hapının yukarıda belirtilen durumlarda kullanılmasının sakıncasından kısaca bahsedecek olursa;

Biber hapı içerisinde kan basıncını artıran ve nabız yükselten sibutramin maddesi bulunmaktadır. Kalp ve damar rahtsızlığı olan kişiler, yüksek tansiyonu olan kişilerde bu durum kritik sonuçlara yol açabileceği için, bu tür rahatsızlıklara sahip olan kişilerin kullanması sakıncalıdır. Rahatsızlıkları dolayısı ile yüksek derecede kalp çarpıntısı yaşamaları olasıdır.

Biber hapı ve benzer zayıflama ürünlerinden yaşanan ölüm vakası yok denecek kadar azdır. Özellikle yazılı basında bir çok kez asılsız haberler çıkmaktadır. Ancak işin görünen kısmından ziyade, görünmeyen yüzünden ise hiç bir şekilde bahsedilmemektedir. DÜnya genelinde, antibiyotik kullanımına bağlı olarak, otopsiler ile kanıtlanmış her yıl ortalama 100 bin, evet yanlış okumadınız 100 bin adet ölüm vakası yaşanmaktadır. ve bu durum hiç bir şekilde ne yazılı basında ne de görsel basında yer bulmamaktadır. Çünkü işin ticari kısmı göz önüne alınınca, büyük ilaç firmaları büyük yatırımlar ve büyük reklam maliyetleri yaparak ürün satışı yapmaya çalışır. Eczanelerde reçetesiz dahi alınabilen bu tür antibiyotiklerin zararlarından hiç bahsedilmez.

Biber hapı ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Biber Hapı Yorumları

, ,

Comments are currently closed.