cherry handle sipariş

Kiraz Sapı Hapı

Cherry Handle Hapı kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Cherry Handle Kiraz Saplı Hapı Avrupa’da zayıflama ürünleri listesinde üst sıralarda yer almakta olup, zayıflamaya yardımcı etkisinin yanı sıra ideal kilonuzu korumanıza yardımcı bir etkiye de sahiptir.

Cherry Handle Kiraz Saplı Kapsül, bitkisel kaynaklı yapısı sayesinde vücut metabolizmanızı düzenlemeye yardımcı olarak, kalıcı bir şekilde kilo vermenizi yardımcı olur.

Cherry Handle Kiraz Saplı Kapsül, içeriğindeki l-carnitine ile vücut genelinde oluşan yağ birikimlerini yakmaya ve yağ oluşumuyla mücadele etmenize yardımcı olur.

  • Cherry Handle Kiraz Saplı Kapsül sabah kahvaltıdan önce ve akşam yemekten önce  bol su ile birlikte 1 kapsül alınır.Gün içinde mutlaka en az 2-3 litre su tüketmelisiniz.
  • Cherry Handle Kiraz Saplı Kapsül aldıktan sonra tokluk hissi verdiği için yemek yememezlik yapmayınız. Az da olsa gün içerisinde bir şeyler yemelisiniz.
  • Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle kullanamaz.
  • Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar kullanamaz.Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.Yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.Ülser veya Gastrit şikayeti olanlar kullanamaz.Alkol ile birlikte kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Herhangi bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır.
İçeriği:
Kiraz sapı %30, L-carnitine, Guarana, Biberiye, Mate, Yeşilçay, Dağ Kekiği, Bitkisel Kaynaklı Jelatin.

, ,

Comments are currently closed.