cherry handle sipariş

Lahana Hapı

LAHANA HAPI

Lahana Hapı İçeriği Nedir?

Lahana hapı bitkisel içerikli bir üründür. Lahana hapı içeriğinde yer alan maddeler aslında lahana çorbasında bulunan bileşenlerdir. Bunlar ise beyaz lahana tozu, soğan tozu, havuç tozu, kırmızıbiber tozu, kereviz tozu, E vitamini, domates tozu, B2 vitamini, B6 vitamini, B12 vitamini, haskorbik asit, folik asit, biotin, D – pantotenat, niasinamid ve kalsiyum maddeleridir. Ürün kutusu içinde bulunan kapsüller selulosa maddesi kullanılarak üretilmiştir. Ürün içeriğinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Her biri 45 gram kadardır.

İçerisinde bulundurduğu maddeler sayesinde tokluk hissedilmesine destek olur. Vücuttaki toksinlerin uzaklaştırılmasında da etkili bir üründür. İştahı azalması sebebiyle kısa sürede kilo vermeyi destekler. Ancak bu süreçte sağlıklı beslenmeye mutlaka özen göstermek gerekmektedir. Aksi halde çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilir. Bu tip olumsuz durumların yaşanmaması için bu önerilere uyulması gerekir. Lahana hapı vücut ısısının artmasına da sebep olur. Böylece kısa zamanda yağların yakılması mümkün olur.

Lahana Hapı Nasıl Kullanılır?

Lahana hapı kahvaltılardan 30 dakika önce kullanılır. Bu ürünün kullanımı esnasında günde 2,5 – 3 litre kadar suyu tüketmeye özen göstermek gerekir. Lahana hapı iştahın kesilmesini sağladığı için vücuttaki yağların kısa süre içinde eritilmesinde etkili olur. Böylece kişinin diyet yapmasına ihtiyaç kalmaz. Buna rağmen sağlıklı beslenmeye mutlaka dikkat edilmelidir. Bu bitkisel ürünü her sabah ve her akşam toplamda 2 kere kullanmak gerekir.

Bu zayıflama hapı bitkisel içerikli bir üründür. Ancak buna rağmen bir takım yan etkileri bulunur. Özellikle ağız kuruluğu sıkça görülebilir. Bu durumda kişinin bol su içerek Lahana hapı ürününün sebep olabileceği komplikasyonları önlemesi gerekir. Lahana hapı ürününü kullanmadan önce kişinin doktora danışması da tavsiye edilmektedir.

Lahana hapı kullanımında en önemli konulardan biri de kahvaltıyı sağlıklı bir şekilde yapmak gerektiğidir. Faydalı besinlerin tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu öğün en önemli öğündür. Özellikle aşırı kilolu insanların sağlıklı bir kahvaltı yapmaya özen göstermesi gerekir. Lahana hapı tokluk hissi oluşturması sebebiyle daha dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Kişi bu ürünü kullanırken öğün atlamamalıdır. Lahana hapı doğru şekilde kullanıldığında kısa zamanda kilo verilmesine yardımcı olacaktır.

Comments are currently closed.